Kursy i szkolenia

Moja praca specjalisty ds. rekrutacji jest pracą nieco inną niż pozostałych osób zajmujących tę posadę. Większość osób zatrudnionych jako specjaliści, specjalista ds. rekrutacji Zabrze, zajmuje się pozyskiwaniem odpowiednich kandydatów dla swoich klientów i to stanowi podstawę ich utrzymania. Ja jestem specjalistą, który nie zajmuje się bezpośrednio klientami i selekcją pracowników, a uczy innych, jak powinni odpowiednio przeprowadzać procesy rekrutacyjne i jak uzyskiwać maksymalne zadowolenie klientów z usług firmy. Jestem specjalistą zatrudnionym w firmie szkoleniowej, który ma za sobą liczne lata doświadczenia zawodowego, na podstawie których jest w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski i te wnioski przekazać innym.

Zatrudniająca mnie firma zajmuje się organizacją szkoleń zawodowych z różnych branż zawodowych, a akurat ja jestem odpowiedzialny za prowadzenie kursów dla działów HR. Zainteresowanie naszymi kursami jest na tyle duże, że praktycznie nie ma miesiąca, w którym nie odbył by się przynajmniej jeden kurs dla specjalistów ds. rekrutacji. Czasem zdarzało się nawet tak, że tych kursów były dwa, co wymagało ode mnie sporo wysiłki i zaangażowania w sprawy zawodowe.

Oprócz szkoleń z dziedziny HR prowadzę również szkolenia z technik negocjacyjnych i sprzedażowych, co sprawia, że wszystkie dni w miesiącu mam wypełnione pracą i rzadko kiedy mogę pozwolić sobie na wolne. Klient płaci, klient wymaga.

Your email address will not be published. Required fields are marked *