Może dla mnie

O zawodzie specjalisty ds. rekrutacji dowiedziałem się całkiem niedawno, gdy podczas przeglądania stron internetowych natknąłem się na ogłoszenie skierowane do osób chcących polepszyć swoje umiejętności rekrutacyjne i lepiej wykonywać pracę specjalisty. Póki co jestem w drugiej klasie liceum, dlatego nie zastanawiałem się jeszcze zbytnio nad przyszłymi latami i wyborem studiów. Został mi jeszcze rok zanim będę musiał ostatecznie zdecydować co chcę zdawać na maturze. Do tego momentu mam jeszcze sporo czasu na zastanowienia. Nie oznacza to jednak, że w ogóle o tym nie myślę i podjęcie ważnych decyzji życiowych spycham na dalszy plan.

Jeśli mam okazję dowiedzieć się czegoś nowego i poznać nowy zawód, zawsze z chęcią to robię, bo jak wspominałem nie wiem jeszcze kim tak naprawdę chcę zostać w przyszłości. Równie dobrze mogę pójść do szkoły policyjnej, jak i zapisać się na AWF. Wychodzi więc na to, że praca w zawodzie specjalisty ds. rekrutacji nie jest w moim przypadku zupełnie skreślona. To, co przeczytałem na temat pracy w branży HR, całkiem mi się spodobało i odniosłem wrażenie, że praca jako specjalista ds. rekrutacji Włocławek mogłaby być ciekawym i rozwojowym zajęciem.

Psychologia raczej nigdy nie zostanie obranym przeze mnie kierunkiem studiów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, bym zrobił podyplomówkę uprawniającą do pracy w branży Human Resources. Mam wiele możliwości rozwoju – teraz trzeba tylko odpowiednio wybrać.

Your email address will not be published. Required fields are marked *