Na kurs

Wczoraj przeglądając aktualności publikowane na stronie tyskiego urzędu pracy natknąłem się na ogłoszenie zapraszające chętnych do wzięcia udziału w certyfikowanym kursie na specjalistę ds. rekrutacji pracowników, specjalista ds. rekrutacji Tychy. Do tej pory nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad podobnym stanowiskiem pracy, jednak im bardziej wgłębiałem się w lekturę opisu kursu, tym coraz bardziej przekonywałem się, że być może jest to szansa dla mnie.

Oferowany kurs oferuje 42 godziny wykładowe od 10.00 do 16.00 przez cztery kolejne weekendy. Czwarty weekend poświęcony jest wyłącznie na egzamin. Celem kształcenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników do wykonywania zawodu specjalisty ds. rekrutacji, a po zakończeniu kursu słuchacze mogą potwierdzić posiadane kwalifikacje w obrębie tego zawodu. Kurs kończy się egzaminem, jednak egzamin jest dodatkowo płatny.

Niby adresatami kursu są osoby, które już miały jakikolwiek kontakt z rekrutacją pracowników, jednak nic nie stoi na przeszkodzie bym, ja, rekrutacyjny laik, również zapisał się na to szkolenie. Jeśli zapłacę za kurs nikomu nie przyjdzie do głowy mnie z niego wyrzucać.

Całkowita cena kursu wynosi 2500zł, a egzamin jest dodatkowo płatny w kwocie 300 zł. Cena kursu obejmuje uczestnictwo w kursie, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończonym kursie zgodne z rozporządzeniem MEN, zaświadczenie potwierdzające uzyskanie kwalifikacji zawodowych i serwis kawowy. Ta oferta jest warta mojego rozważenia.

Your email address will not be published. Required fields are marked *