Na targi

Jutro czeka mnie bardzo ważny dzień, bowiem razem z dwom innymi specjalistami ds. rekrutacji zatrudnionymi w naszej firmie w dziale personalnym wybieram się na gorzowskie targi pracy, które są świetną okazją do pozyskania nowych pracowników i rozreklamowania naszej firmy.  W tym roku to ja zostałem wybrany na specjalistę, który koordynował przygotowania do targów od początki do samego końca. Wszystko dzięki temu, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy udało mi się zrealizować kilka dużych projektów, które przyniosły dużo pieniędzy naszej firmie. Udział w targach to nagroda za włożony trud i ciężką pracę, specjalista ds. rekrutacji Gorzów Wielkopolski.

Może wam się wydawać, że przygotowania do Targów Pracy nie są niczym trudnym, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nasze przygotowania trwały blisko miesiąc i były przedsięwzięciem wielozadaniowym i wielokierunkowym. Trzeba było obmyślić strategię promocji, wymyślić jak zachęcić uczestników targów do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie, zamówić materiały promocyjne, opracować informatory i ulotki, wymyślić zabawy dla najmłodszych i opracować wiele innych, mniej lub bardziej ważnych rzeczy.

Przez ostatni miesiąc napracowałem się naprawdę sporo, jednak było warto. W tym roku nasza firma jest świetnie przygotowana na Targi i na pewno unikniemy nie poniesiemy takiej porażki, jak miało to miejsce w tamtym roku. Czuję, że ten rok pokaże na co nas stać!

Your email address will not be published. Required fields are marked *