Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji projektów z językiem angielskim lub niemieckim

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Obecnie do naszego zespołu  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych;
  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym;
  • aktywne poszukiwanie najlepszych kandydatów przy użyciu nowoczesnych technik (networking, headhunting, pozyskiwanie kandydatów pasywnych)
  • prowadzenie rozmów telefonicznych/wideo
  • bezpośrednia współpraca z klientami
  • rozpoznawanie rynku, aktualnych trendów, poszukiwanie innowacyjnych metod dotarcia do kandydatów
  • wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych jako pierwszy etap zatrudnienia;
  • koordynacja projektów;
  • raportowanie wyników pracy;
  • współpraca i wsparcie innych projektów.

Wymagania:

  • minimum pół roku doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu  procesów rekrutacyjnych;
  • mile widziane doświadczenie w branży usług HR/obszarze sourcingu/rekrutacji;
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (B1/B2);
  • umiejętność obsługi MS Office;
  • znajomość portali społecznościowych oraz umiejętność aktywnego docierania do kandydatów;
  • dynamika w działaniu i wysoki poziom  komunikatywności;
  • chęć nauki i otwartość na różnorodność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko;
  • realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy powiązany z wynikami pracy;
  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów;
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.