HR & Administration Specialist

Radom

opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru wyspecjalizowanej produkcji, poszukujemy HR & Administration Specialist.

oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i wzrostu w strukturach firmy
  • Bardzo miłą, butikową atmosferę pracy.

zadania

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska (tworzenie ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, komunikacja z kandydatami)
  • Wspieranie działań z zakresu Employer Branding (m.in. kontakt z biurami karier, przygotowywanie i udział w wydarzeniach rekrutacyjnych tj. targi pracy, poszukiwanie alternatywnych kanałów dotarcia do kandydatów)
  • Tworzenie Planu szkoleń, weryfikowanie wniosków szkoleniowych, wyszukiwanie firm szkoleniowych, zgłaszanie uczestników na szkolenia, obsługa platformy szkoleniowej
  • Prowadzenie zagadnień z obszaru ZFŚS w tym zbieranie oświadczeń od pracowników, kwalifikowanie pracowników do poszczególnych progów dochodowych, zgłaszanie pracowników na fitness, siłownię i basen, opiniowanie wniosków pracowników.

oczekujemy

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku min. 2 lata
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w obszarze administracji personalnej oraz rekrutacji
  • Proaktywnej postawy, nastawiania na klienta wewnętrznego.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47