IT Recruiter

Ogloszenie numer: 6119712, z dnia 2021-12-15

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna za:

  • Samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Prowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i pracownikami ASTEK Polska
  • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych
  • Administrację bazą kandydatów i jej aktualizację
  • Uczestniczenie w działaniach i projektach employer brandingowych

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji z branży IT
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole (doświadczenie współpracy w zespołach zdalnych mile widziane)
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia z obszarów IT oraz sourcingu
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenia grupowe, system kafeteryjny)
  • Dogodną lokalizację biur dla osób które chcą z nich korzystać
  • Wysokie standardy pracy, w tym pełne bezpieczeństwo pracy zdalnej w czasie COVID-19
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody."