Konsultant ds. rekrutacji i sprzedaży

Warszawa

Branża HR należy do obszaru Twoich zainteresowań i chcesz rozwijać swoją karierę w rekrutacji? Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy konsultanta ds. rekrutacji i sprzedaży. Jeśli posiadasz doświadczenie w rekrutacji pracowników w branży Finanse, HR, Administracja, Logistyka, Marketing,  czy IT to zapraszamy do udziału w rekrutacji i dołączenia do naszej firmy.

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego oraz jasna ścieżka kariery zawodowej
  • narzędzia ułatwiające pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • profesjonalne szkolenia z obszaru sprzedaży i rekrutacji
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • pracę w miłej atmosferze
zadania
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami biznesowymi
  • aktywna sprzedaż usług HR
  • prowadzenie spotkań biznesowych
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
oczekujemy
  • co najmniej roku doświadczenia w pracy w agencji zatrudnienia
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług HR
  • doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
  • doświadczenia w kontaktach z Klientami biznesowymi
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47