Konsultant ds. Rekrutacji

MOVEO HR – Wprawiamy biznes w ruch

Do zespołu szukamy ludzi odważnych, otwartych i takich, którzy nie boją się podejmowania trudnych decyzji. Osób, dla których wyznaczanie małych celów w życiu pomaga im w drodze do osiągnięcia dużych sukcesów. W końcu takich, dla których praca jest jedynie środkiem, do spełniania marzeń.

Miejsce pracy: woj. śląskie
Nr ref.: KR/202102

Z nami będziesz mógł realizować się w zakresie:
  • Kompleksowego prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Stałej obsługi Klienta
  • Opracowywania ofert pracy na portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych
Jeśli zatem posiadasz doświadczenie w takich zadaniach, jak:
  • Rekrutacja na stanowiska produkcyjne: operator maszyn, operator CNC, pracownicy utrzymania ruchu, itp.
  • Wyszukiwaniu kandydatów na ww. stanowiska
  • Obsługa Klientów
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy biura i pracy własnej

Zapraszamy Cię do współpracy.

Oferujemy:
  • Umowa zlecenie / umowa o pracę/ Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i wysokiej prowizji
  • Długofalową współpracą
  • Szkolenia i wsparcie w zakresie rekrutacji