Koordynator ds. rekrutacji

Ogłoszenie numer: 3723042, z dnia 2020-10-12

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami w biurze bądź na terenie danego obiektu, na którym docelowo ma pracować kandydat
  • Inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy, aby efektem było pozyskanie najlepszych kandydatów
  • Współpraca z portalami internetowymi, biurami karier, PUP
  • Współpraca w ramach zespołu oraz ścisła współpraca z Klientem zlecającym projekty rekrutacyjne
  • Cykliczne raportowanie efektów działań rekrutacyjnych
  • Mogą Cię czekać ciekawe projekty związane z obszarem szeroko rozumianej rekrutacji :-)

Wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska niższego szczebla (produkcja, magazyn, ochrona, sprzątanie, gastronomia, prace sezonowe)
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów rekrutacyjnych równocześnie (różne lokalizacje na terenie Poznania, ale również województwa wielkopolskiego)
  • Umiejętność wyszukiwania biernych kandydatów z rynku
  • Chęć do korzystania z różnych źródeł pozyskiwania kandydatów, nie tylko OLX :-)
  • Chęć i umiejętność pracy w terenie (nie każdy kandydat dotrze do biura :-)
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych i tematyki social media
  • Doskonałe umiejętności współpracy z ludźmi o różnych charakterach – pracujemy w dynamicznym środowisku wymagającym elastyczności
  • Cierpliwość, asertywność, aktywność na wysokim poziomie
  • Orientacja na zadaniowość i umiejętność poszukiwania informacji
  • Świadomość biznesowa – praca w oparciu „o liczby” nie może Ci być obca :)
  • Odwaga do podejmowania szybkich decyzji - hart ducha :)
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku
  • Narzędzia pracy umożliwiające efektywne poszukiwanie kandydatów
  • Dużą samodzielność
  • Wsparcie Managerów