Koordynator zakładów

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0140
OBOWIĄZKI:

koordynator stanowi swoisty rodzaj łącznika miedzy pracownikiem, a pracodawcą, kontaktuje się z biurami rekrutacyjnymi na terenie europy wschodniej, pomaga pracownikom w zakwaterowaniu, dojazdach do pracy, ewentualnych problemach na zakładzie i poza nim. Praca koordynatora wymaga dyspozycyjności pod względem godzin pracy i miejsca pracy (pracuje na zakładzie gdzie otrzymujemy zlecenia od klientów). oferowana forma umowy to zlecenie, stawka godzinowa 18,30 za godzinę pracy, wynagrodzenie miesięczne zgodnie z ilością przepracowanych godzin około 168 w miesiącu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : od koordynatora zakładów oczekuje się pełnej dyspozycyjności pod względem miejsca pracy/TEREN CAŁEGO KRAJU (bardzo proszę aby ta informacja została umieszczona na wydanym dokumencie). BARDZO PROSZĘ O WYSŁANIE INFORMACJI NA ADRES TOMASZ PERKA UL. F. CHOPINA 34, 66-400 GORZÓW WLKP.

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie