Pracownik agencji pracy tymczasowej

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0212
OBOWIĄZKI:
- Wyszukiwanie i rekrutowanie kandydatów z Ukrainy, Rosji, Białorusi i Gruzji do pracy w Polsce. Selekcja pracowników, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami z Ukrainy, Rosji, Białorusi i Gruzji, sterowanie procesem adaptacji nowego pracownika - określanie niezbędnego zakresu i czasu przyuczania dla nowych i mających doświadczenie pracowników obejmujących dane stanowisko; kierowanie zespołem pracowników zajmujących się kształtowaniem załogi i stosunków pracy, opieka i koordynacja pracowników. Koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników tymczasowych, tj. ustalanie grafików pracy i delegowanie zadań. Wprowadzanie nowych pracowników do zakładów pracy pracodawców użytkowników oraz comiesięcznie odbieranie ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych.- Miejsce wykonywania pracy: Główne miejsce wykonywania pracy w Siedzibie firmy: Katowice. Dodatkowo kilka razy w miesiącu wyjazdy służbowe samochodem służbowym w delegacje na teren woj. śląskiego (wprowadzanie nowych pracowników do zakładów pracy pracodawców użytkowników oraz comiesięcznie odbieranie ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych).- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie min. 1 miesiąc na stanowisku pracownika agencji pracy tymczasowej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach