Rekruter / Koordynator projektu

SFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i  oczywiście Polska.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Śląski

Obowiązki:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych
  • pozyskiwanie pracowników produkcyjnych
  • zapewnienie odpowiedniej ilości kandydatów
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • weryfikacja i selekcja aplikacji przesłanych przez kandydatów
  • weryfikacja doświadczenia i przebiegu kariery pracowników
  • prace administracyjne i biurowe, nadzór nad dokumentacją związaną z zatrudnieniem
  • przeprowadzanie testów dla kandydatów

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych oraz obsłudze umów tymczasowych
  • znajomość lokalnego rynku pracy
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • bonusy socjalne
  • pracę w miłej atmosferze w dużej firmie produkcyjnej
  • częściowo pracę zdalną