Rekruter mobilny

Zakłady Usługowe EZT S.A - Zakłąd Pracy Chronionej - firma z 30 -letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych i ochrony

Miejsce pracy: woj. śląskie
Nr ref.: 001
Opis stanowiska:
  • Samodzielne pozyskiwanie kandydatów do pracy w branży usług czystościowych i ochrony – praca w terenie
  • Współpraca z instytucjami rynku pracy
  • Udział w giełdach i targów pracy
  • Zorientowanie na działania konkurencji, badanie rynku
  • Ścisła współpraca z kierownikami obiektów w zakresie potrzeb rekrutacyjnych
Wymagania:
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników -warunek konieczny
  • Samodzielność i zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na cel, zdolności interpersonalne
  • Wykształcenie min. średnie
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Własny samochód - warunek konieczny
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe w tym Pakiet Medyczny Lux-med
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy