Specjalista do spraw rekrutacji międzynarodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0269
OBOWIĄZKI:
- poszukiwanie kandydatów - przeprowadzenie procesu wyboru kandydatów- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców - współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, agencjami pracy tymczasowej, urzędami pracy- umowa zlecenie na okres 1 roku- system czasu pracy: 06:00-14:00, 09:00-17:00, 14:00-20:00- praca będzie wykonywana w różnych godzinach, w tym w godzinach nocnych, a także w dni wolne oraz święta- praca może być wykonywana w siedzibie firmy oraz na terenie całej Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Efektywna rekrutacja

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi