Specjalista ds. HR / Rekrutacji

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Kozodawska k. Piaseczna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Bieżąca współpraca z kadrą managerską w aspekcie potrzeb z obszaru HR;
  • Udział we wdrażaniu nowych pracowników;
  • Praca z użyciem programu HRM;
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów.
WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze HR, preferowane w firmie międzynarodowej;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów rekrutacyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy przy projektach HR;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie w powierzone zadania.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, kurs języka angielskiego;
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii