Specjalista ds. pracowniczych

Ogłoszenie numer: 4429190, z dnia 2021-04-05

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie spraw związanych z rekrutacją, zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników Instytutu (forma zatrudnienia: umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, umowy kontraktowe),
  • kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej zatrudnionych w Instytucie pracowników,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników medycznych i administracyjnych, monitorowanie absencji.

Wymagania

  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
  • wykształcenie min średnie,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych ZUS, sprawozdań GUS i PFRON,
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMED HR, specyfiki obsługi kadrowej ochrony zdrowia
  • wskazane doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr w jednostce ochrony zdrowia,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel,
  • dokładność, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i ustalania priorytetów zadań do wykonania,
  • wysoka kultura osobista i rzetelność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazne warunki pracy i miły zespół,
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).