Specjalista ds. Rekrutacji oraz koordynacji z j. angielskim

Ogłoszenie numer: 7716549, z dnia 2022-12-02

Klient portalu Praca.pl

Zajmujemy się legalnym i sprawnym pośrednictwem pracy i zatrudnieniem cudzoziemców w całej Europie.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

Opis stanowiska

  • wsparcie Pracowników w pracy i aklimatyzacji
  • zapewnieniu przepływu informacji pomiędzy Pracownikami - Klientem – Centralą
  • koordynację przyjazdów pracowników, mieszkań pracowniczych
  • rekrutacja pracowników z Azji
  • budowanie długofalowych relacji z pracownikami
  • planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników
  • wyjazdy służbowe

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, miło widziane ukraińskiego
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku cudzoziemców)
  • prawa jazdy kat. B.
  • znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjne premie uzależnione od wyników
  • pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą.
  • osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV