Specjalista ds. Rekrutacji Osób Niepełnosprawnych

People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • Współpraca z managerami oddziałów, koordynatorami w zakresie wsparcia współpracy z osobami niepełnosprawnymi
  • Przygotowanie i prowadzenie spotkań wewnętrznych, szkoleń, warsztatów dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych
  • Tworzenie raportów, procedur i regulaminów na potrzeby wewnętrzne
  • Współpraca z Działem Rekrutacji
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe, kierunki: administracja, zarządzanie
  • Doświadczenie w pracy zawodowej na stanowiska z zakresem zadań dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnie projektów rekrutacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office ( Word, Excel)
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość pracy na 0,5 etatu lub w pełnym wymiarze godzin
  • Odpowiedzialną pracę w rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy
  • Pracę w systemie częściowo zdalnym
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy