Specjalista ds. rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5667
OBOWIĄZKI:

Aktywne poszukiwanie kandydatów / pracowników ze Wschodu - cudzoziemców do pracy. Rekrutacja i selekcja kandydatów na pracowników tymczasowych w oparciu o zamówienia Klientów. Dbałość o poprawność dokumentacji legalizującej pobyt oraz zatrudnienie cudzoziemców . Prace administracyjno - biurowe . Miejsce pracy:ul. Komandorska 12, 50-022 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony w godz 9-17, termin umowy: 3 lata. Sala: C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie każde staz pracy 1 rok znajomość ukraińskiego na poziomie c1 w mowie i piśmie Oferta nie dotyczy pracy tymczasowe.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu