Specjalista ds. Rekrutacji

Spółka Awima od ponad 20 lat działa w branży usług utrzymania czystości dla segmentu nieruchomości komercyjnych. Obsługujemy zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, obiekty sportowe, obiekty administracji publicznej, biura i biurowce i inne obiekty do których funkcjonowania niezbędna jest dobrze zorganizowana usługa czystościowa.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Falenica
Proponujemy Ci:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • połączenie autonomii i współpracy,
  • możliwość rozwoju i miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • coroczną podwyżkę,
  • miejsce zatrudnienia w dzielnicy Wawer, 500m od stacji PKP Falenica.
Twoje zadania:
  • prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla stacjonarnie i w terenie,
  • opracowywanie efektywnych metod rekrutacji pracowników,
  • poszukiwanie pracowników przy wykorzystaniu wszystkich źródeł,
  • współpraca z kadrą zarządzającą,
Oczekujemy:
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach,
  • prawa jazdy kat. B,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • energii, optymizmu i dobrej organizacji pracy,
  • skrupulatności i zaangażowania w działania zespołu,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • perspektywy długoletniej współpracy,