Perfekcyjnie

Uważam, że jako specjalista ds. rekrutacji Bielsko-Biała powinnam wyglądać i zachowywać się jak wielka profesjonalistka, dlatego każdego dnia przed wyjściem do pracy poświęcam całą godzinę na perfekcyjne przygotowanie się do obowiązków zawodowych.

Zgodnie z tym, co mam zapisane w umowie o pracę, każdego dnia powinnam pracować osiem godzin dziennie od 9.00 do 17.00, jednak w praktyce moje godziny pracy są bardzo elastyczne. Gdy w ciągu danego okresu czasu mam dużo zadań do zrealizowania, zdarza mi się w pracy spędzić nawet 10 godzin. Z kolei, w mniej intensywnym okresie odbieram sobie wyrobione nadgodziny i z pracy wychodzę nieco wcześniej.

Aby mieć wystarczająco dużo czasu na poranne przygotowania do pracy, muszę wstać godzinę wcześniej niż powinnam. I tak, wychodząc do pracy o godzinie 8.00 wstaję o 6.30 i przez półtorej godziny oddaję się zabiegom pielęgnacyjnym, jedzeniu śniadania, piciu kawy i przygotowywaniu dokumentów na nadchodzący dzień pracy. Każdy poranek rozpoczynam od dwuminutowego masażu okolic oczu za pomocą schłodzonych kostek lodu, które zawsze można znaleźć w mojej zamrażarce. Taki masaż ponoć bardzo dobrze pobudza i niweluje worki pod oczami. Po masażu przychodzi czas na mycie głowy, suszenie i układanie fryzury. Później przechodzę do makijażu, na końcu dobieram strój na dany dzień. W międzyczasie zjadam szybkie śniadanie i piję pierwszą tego dnia kawę. Do pracy wychodzę perfekcyjna, pachnąca i bardzo profesjonalna.

Your email address will not be published. Required fields are marked *