Świat się kończy

Ważne wydarzenia nagromadziły się ostatnio w moim życiu w taki sposób, że w chwili obecnej nie wiem w co mam włożyć ręce i od czego zacząć. Gdybym był kobietą pewnie usiadłbym na środku pokoju na podłodze i wylał morze rzewnych łez, który nic by nie pomogły, a jednak przyniosły pewne ukojenie. Jestem mężczyzną, a mężczyźni nie płaczą i nie załamują się, dlatego muszę wziąć się w garść i przyjąć sobie jakiś sposób działania.

Pierwszą rzeczą, którą mogę zaliczyć do grona ważnych wydarzeń ostatnich tygodni jest fakt, że w końcu udało mi się dostać pracę i to pracę całkiem niezłą, bo w zawodzie specjalisty ds. rekrutacji, specjalista ds. rekrutacji Łódź. Na bezrobociu przebywałem przez ponad pół roku, dlatego otrzymana propozycja pracy wprowadziła mnie w stan prawdziwej euforii. Niestety było to jedyne pozytywne wydarzenie ostatnich dni. Reszta jest już tylko gorsza.

Tydzień temu moja długoletnia partnerka, Magda, zebrała się na odwagę i powiedziała mi, że poznała innego faceta u siebie w pracy. Mężczyzna, który pracuje w sklepie z damskimi butami nie może być do końca normalny, ale tego Magdzie nie powiedziałem. Moja eks powiedziała mi, że mnie kocha, ale tamtego uwielbia. Cóż, jak widać w dzisiejszych czasach miłość przegrywa ze wszystkim, nawet lubieniem.

Utrata dziewczyny oznaczała kolejny problem, czyli brak miejsca do zamieszkania. W wynajmowanym przez nas mieszkaniu została Magda, a ja muszę czym prędzej znaleźć sobie nowe lokum. Tymczasowo pomieszkuję kątem u kolegi, jednak to nie jest rozwiązanie na długo.

Your email address will not be published. Required fields are marked *